“Kendisine bir kez daha teşekkürlerimi iletmek isterim. 40+4’te acil sezaryene almanızla ve tecrübenizle sağ salim kavuştuk en kıymetlimize. Bu  süreçte günün her saati yanımızda olduğunuzu bilmemiz ve bunu hissettirmeniz o kadar güven verici ki kelimeler ile anlatamıyorum bile… Her aşamasında kaprisimi ve nazımı çektiğiniz için minnettarım. Dilerim yolunuz hep başarı ile dolsun.” -Doruk K.

❤❤❤

“Erhan Bey ile tanışmamız tamamen tesadüf eseri gerçekleşti. İlk randevumuzdan sonra Erhan Bey bilgisi, tecrübesi ve samimiyeti ile bizi kendisine hayran bıraktı ve artık başka bir doktorla devam etmemiz mümkün olamazdı 🙂 Tüm hamilelik sürecim Erhan Bey sayesinde oldukça rahat ve  kolay geçti. Erhan Bey’e tüm süreçte her istediğim an ulaşabildim, tüm sorularıma cevap alabildim ve bu benim için çok önemliydi. Yine doğumum sezaryen ile olmasına rağmen, doğumdan sonra hiç bir ağrımın olmaması da kendisine bir kez daha saygı duymama neden olmuştur. Doğum sonrasında eve geldiğimizde de kendisi nasıl olduğumu sorması da benim için önemli ayrıntılardan biridir. Erhan Bey, mesleğini severek yapan, işinin hakkını veren mükemmel bir doktordur. Hamilelik sürecimde en büyük şansım, Erhan Bey ile karşılaşmam oldu. Herkese gönül rahatlığı ile Erhan Bey’i tavsiye ederim.” -Bilge A.

❤❤❤

“Kararsız ve güvensiz bir yapım olduğundan İlk hamileliğim için Erhan Bey’e muayene olmadan önce 3 farklı doktor ziyaretimiz oldu… Kendisinden ilk muayeneden sonra aldığım enerji, kararımı vereme sebepti ve tabii uzun süren muayenelerle birlikte süreç boyunca hep iyi ki dedik… Doktordan çok aile gibi hissettiren, her türlü sorunuza, problemininize açıklayıcı ve ilgili cevap veren, 7/24 doktorluk vazifesini üstlenmiş nadir insanlardan… Kendisi olmasaydı, normal doğumu kesinlikle başaramazdım. Doğum sonrasındaki süreçte de yükselen kan değerlerinizde bile sizinle birlikte mutlu olduğunu görebilirsiniz. Yine bu süreçte, her türlü sorunuzu özenle cevaplayıp süreç hakkında ayrıntılı bilgi veren bir doktordan da fazla özelliklere sahip… Şüphesiz, artık tüm hamile dostlarıma ve kadın hastalıkları konusunda uzman  birine ihtiyaç duyan tüm çevreme tavsiye edebildiğim tek isimdir Erhan Karaalp…” -Kutlu P.

❤❤❤

“Erhan Hocam bizim en büyük “iyi ki”miz. Hamile olduğumu öğrendiğimde hemen doktor arayışına girdim. Erhan Bey’in yorumlarını okuduğumda, hakkında bir tane bile olumsuz yorum görmedim ve eşime sanırım “doktorumuzu buldum” diyerek sabahında Erhan Hocam’a gittik. Hayatım boyunca bu kadar yardımsever, pozitif en onemlisi de sürekli bilgilendiren bir doktorla karşılaşmamıştım. İlk günden bu yana içimizi rahatlatan, tüm kötü ve iyi senaryolarda neler yapmamız gerektiğini bize bıkmadan sıkılmadan anlatan yüce gönüllü, isini aşkla yapan bir doktora gitmiş olmam, hayatımdaki en doğru kararlardan biri olmuştu. Araştırıp bu kadar iyi bir doktor bulmam, tabii ki göğsümü kabartıyor.” -Ayşe M.

❤❤❤

“Erhan bey ile 9 ayımızı gecirdik. Her soruma 7/24 cevap verdi, ama ne sorular. 🙂 Ne kadar saçmalık varsa (sanırım hormonların da etkisiyle) büyük bir anlayış ve en önemlisi sabırla cevapladı. İçimizi rahatlattı ve 9 ayımızı musmutlu geçirmemizi sağladı. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. Şimdi mızmız mı mızmız ama dünyanın en güzel sincabı olan kızımız Lorin’imizi sağlıkla büyütüyoruz. Erhan Hocamızın emeğini asla es geçemeyiz. Kendisine çok büyük bir minnet borcumuz var. Tanıdığım bütün herkesi tabii ki gözüm kapalı bir şekilde “Erhan Hocam başkadır” diyip yönlendiriyorum. Giden arkadaşlarımdan da aldığım geri bildirimler sonucunda verdigim tepki ise çok güzel. Ee ne de olsa benim doktorum başkadır 🙂 Çok sahiplendik sanırım Erhan hocamızı. Her şey için çok teşekkür ederiz. Bu arada Lorin’imiz 7 aylık oldu bile.” -Deniz K.

❤❤❤

“Zaman akip geçmiş kuzularım 10 aylık oldular bile… İyi ki Doktor Erhan Karaalp gibi mesleğinde 10 numara olan hocamla tanışmışım. İyi ki mucizelerimi dünyaya getirmemde yanımda olmuş ve iyikilerim pamuk prenslerim doğmuş. Çok şükür, bin şükür sizi verene. Siz içime düştüğünüz an ben ben oldum. Dualarımın kabulüsünüz.” -Dilek K.

 

“Sevgili Erhan hocam, Önce Allah’ın izni ile sonra sizin sayenizde, sizin için iyi bir zamanlama ve benim için çok erken olan o günlerden, bu günlere geldik çok şükür. (5 aylık olduk) Her ne kadar zor olsa da, onu büyütmenin ve sevgisinin yeri bambaşka. Allahım iyi ki onu bana vermiş ve sayesinde de ailece iyi ki sizi tanımışız. Her zaman iyi dilek ve düşüncelerimizle aklımızdasınız. Tam sizi ziyarete gelme planları yaparken, sizin Ataşehir Alle Sağlık’a geçtiğinizi, paylaşımlarınızdan gördüm. Yeni yeriniz hayırlı uğurlu ve huzurlu olsun inşallah. Rabbim sizi önce eşinizin ve kızınızın‍‍ başından sonra da hastalarınızın başından eksik etmesin inşallah.” -Tuğba A.

 

“Kızım 1 aylık olmuşken ve hamileliğimin son ayları istediğim gibi gitmese de bunu pozitife çeviren Erhan Hocam’a teşekkürü bir borç bilirim. Acil doktorunun mantar teşhisini koyamaması ile birlikte kendisi ile tesadüf eseri tanışma imkanımız oldu ve sayesinde artık doktor beğenmez oldum diyebilirim 🙂 Hamileliğimin ilk 6 ayında her şey kusursuz giderken, 33. hafta sabahı yogaya gitmek için uyandığımda suyum geldi ve Erhan Hoca’yı aradığımda hemen hastaneye gelmemi söyledi. O kadar su gelişine rağmen, kızımı 2 hafta daha içeride tutabildiğine ben dahil hala çoğu insan inanamıyor diyebilirim. 2 hafta hastanede yattığım sürede, gece bile takibini eksik
etmeyip, arada mesajla bile durumumu sorup destek oldu. Her gün milim milim kalan suyu ölçmesi de cabası. Epidural sezaryen olmama rağmen, 2 gün sonraki dikiş kontrolüne giderken arabayı kendim kullandığımdan bahsetmiyorum bile 🙂 Eğer şu an kendisi bu mesajları okuyorsa yeni öğrenmiş olacak 🙂 2 haftalık hastane sürecini o kadar titizlikle takip etti ki, sadece su gelişinden dolayı enfeksiyon kapma ihtimalini düşünerek tedbir amaçlı 1 hafta kuvözde kaldı miniğim. Şimdi kendisi artık Alle Klinik’te devam
ediyor ve o nereye giderse orada olacağım şüphesiz. İyi ki yolumuz kesişmiş. Hiç şüphesiz gidilecek tek doktor diyebilirim.” -Ceyda S.

❤❤❤

“Gece yarısı başlayan sancıların sonucu minik Gökçemizi kucağımıza almamızı sağlayan sevgili doktorumuz, her şey icin sonsuz teşekkürler. Eğer doğum için mükemmel bir doktor arıyorsanız, prensesler gibi ağırlanıp, prensesler gibi doğum yapmak istiyorsanız, doğum hikayenizi yüzünüzde kocaman bir gülümsemeyle anlatmak istiyorsanız, “Erhan Bey en iyisidir” derim. Gecenin 3’ünde telefonumuzu açan, hastaneye bizden önce varan, o saatte bile güler yüzlü ve ilgili başka bir doktor var mıdır hiç sanmıyorum. Her şey için tekrar teşekkürler sevgili hocam.” -Emine İ.

❤❤❤

“Ege Eyüpgiller’imizin doğum için Erhan Bey’le karşılaştık. Eğer aradığınız sadece doktor değil, aynı zamanda bir sevgi insani ise, doğru kişiye geldiniz demektir. Onu tanımak ve onun hastası olmak, bizim için harika bir şanstı. Sadece çok çok çok teşekkürler. Doğumumuzun olduğu gün, onun için olağan dışı bir şanssızlık oldu. Doktorumuz, yaşamının çok önemli parçası olan Osman Nuri dedesini kaybetmişti. O mutsuz gününde bile Ege’mizi bize hediye edip gözyaşları içinde Sakarya’ya gitti. Osman Nuri dedemize de tanrıdan rahmet diliyoruz. Huzur içinde yatsın. Böyle şefkatli ve sevgi dolu bir doktor torunu olduğunu bilsin.” -Baki Eyüpgiller

❤❤❤

“Erhan Bey ile tanıştıktan sonra, öncelikle verdigi güven ve motivasyon ile doktorumu, hastanemi değiştirdim. Her sorunuza cevap alabiliyorsunuz, hatta soru sormadan bir çok konuda doğru yönlendirmeler yapıyor. 37 yaşındayım, ilk doğumum ve hiç endişesiz normal doğumla oğlumu kucağıma almamı sağladı. Hamileliğim, doğum ve sonrasındaki süreçlerde ilgisi asla eksilmedi. Her şey için çok teşekkürler doktorum.” -Sema B.

❤❤❤

“Erhan Bey’e gitmeden önce 3-4 doktor dolaştık ve “kesin düşer” dedikleri bebeğimizi onun ilgisi, bilgisi ve verdiği yüksek motivasyon sayesinde kucağımıza aldık. İstediğim zaman ulaşabildim kendisine ve çekinmeden tüm sorularımı sordum, o da her zaman içtenlikle yanıtladı. Tüm arkadaşlarıma tavsiye ettim size de şiddetle tavsiye ediyorum. Çok kibar ve güler yüzlü.” -Seda N.

 

“Doğumda bize çok yardımcı oldu. Onun sayesinde güzel ve sakin bir hamilelik geçirdim. Ben de hemşireyim, hastasıyla bu kadar ilgili ve bilgilendiren bir hekim asla tanımadım. Arkadaşlarıma tavsiye ettim. Onlar da doğumlarını Erhan Bey’de yaptılar ve çok memnun kaldılar. Gerçekten işinde çok iyi bir doktor ve sayesinde sezaryen gibi bir doğumu ağrısız atlattım. Kesinlikle ilgisinden, bilgisinden ve güleryüzünden memnun kalıcağınız bir hekim.” -Melis E.

❤❤❤

“Şüphesi olan, koşulsuzca bebeğini Erhan Bey’e emanet edebilir… Ben de 2016’da Göztepe Medical Park’ta kızımı Erhan Bey sayesinde kucakladım. Ben böbrek nakilli olduğum için kıldan ince kılıçtan keskin bir gebelik geçirdim. Erhan Hocam’a başarılar diliyorum. Allah yolunu açık etsin.” -Simay Y.

❤❤❤

“Ben 2016 Ocak ayında Medical Park Göztepe’de Erhan Bey’de doğum yaptım. Zaten tavsiye üzerine gitmiştim ve çok memnun kaldık. Bilgisi ve tecrübesinin yanı sıra, güler yüzü, sakinliği ve her an ulaşılabilir olması gerçekten çok önemliydi. Oğlumu sağlıkla kucağıma alabilmemde etkisi çok büyüktür. Şu anda Ataşehir Alle Klinik’e geçti. Bence anadolu yakasındaki en iyi doktorlardan birisidir ve şiddetle tavsiye ederim. 2. çocuğu düşünürsek, yine kapısını çalacağız. Çünkü ben çok doktor değiştirdim ve farkını gerçekten anladık.” -Leyla Z.

❤❤❤

“Erhan Bey’e teşekkürlerimi tekrar tekrar bir borç olarak yazıyorum. Önce Allah’ın izni ile sonra, Erhan Bey sayesinde onun için iyi bir zamanlama ve benim için çok erken olan erken doğum günlerinden (34 hafta) bu günlere geldik çok şükür. (5 aylık olduk) İyi ki bizim doktorumuz Erhan Bey’di. Ben 4 tane hamilelik geçirdim ve böyle iyi bir doktora ömrümde ilk defa rastladım. Kısacası mükemmel bir doktor. Her ne kadar zor olsa da, bebeğimi büyütmenin ve sevgisinin yeri bambaşka. Allah’ım iyi ki onu bana vermiş ve sayesinde de ailece iyi ki sizi tanımışız. Her zaman iyi dilek ve düşüncelerimizle aklımızdasınız. Tam sizi ziyarete gelme planları yaparken sizin Alle’ye geçtiğinizi Instagram paylaşımlarından gördüm. Yeni yeriniz hayırlı uğurlu ve huzurlu olsun inşallah.” -Seçil K.

❤❤❤

“Erhan Bey ile tanışmamız tamamen tesadüf eseri başka bir doktor ile tedavi olurken gerçekleşti. İlk randevumuzdan sonra Erhan Bey bilgisi, tecrübesi ve samimiyeti nedeni ile bizi kendisine hayran bıraktı ve artık başka bir doktorla devam etmemiz mümkün olamazdı 🙂 Tüm hamilelik sürecim Erhan Bey sayesinde oldukça rahat ve kolay geçti. Erhan Bey’e tüm süreçte her istediğim an ulaşabildim, tüm sorumlarıma cevap alabildim ve bu da benim için çok önemliydi. Yine doğumum sezaryen ile olmasına rağmen, doğumdan sonra hiçbir ağrımın olmaması da kendisine bir kez daha saygı duymama neden olmuştur. Doğum sonrasında eve geldiğimizde de kendisi nasıl olduğumu sorması da benim için önemli ayrıntılardan biridir. Erhan Bey mesleğini severek yapan, işinin hakkını veren mükemmel bir doktordur. Hamilelik sürecimde en büyük şansım Erhan Bey ile karşılaşmam oldu, herkese gönül rahatlığı ile Erhan Bey’i tavsiye ederim.” -Pelin M.

❤❤❤

“Erhan Bey, oğlumuzun doktoru olur. O kadar şanslıyız ki tanıştık biz de kendisi ile tanışma şansına sahip olduk. Tam 40+4 gün boyunca bizimle ilgilendi… Biz oğlumuzu, 40+4 gün bekledik ama gelmedi. Sürekli NST ve sürekli kontrol altındayken, sıradan bir kontrol gününde, NST’de bebeğimizin kalp atışlarında düşme görüldü. Erhan hoca, “hemen almamız lazım, bekleyemeyiz” dedi. Biz normal doğum istiyorduk, sezaryeni duymamızla şok olduk…. Tabii yapacak bir şey yok. Erhan Hoca’nın o an konuşurken söylediği tek şey benim kararsızlığımı etkiledi. “Ben bu şartlar altında bekleyemem, olumsuz sonuç alabiliriz”. Hemen apartopar sezaryene alındık, yarım saat için de oğlumuz kucağımızda idi. Erhan Hocanın tecrübesiyle, oğlumuzu kuvöze bile almadan bize verdiler… Diliyorum ki yolu hep başarı dolsun. Eğer ikinci de siz de biz de aynı şehirde olursak, tekrar görüşeceğiz 🙂 Belki memleketinizde karşılaşırız öyle bir olasılık da var :)” -Melda B.

❤❤❤

“Erhan Bey, mükemmel bir doktordur. Kendisi doğumumu yaptırdı. Diyabetli olduğum için ve artık bekleme sürem dolduğu için kendim de istediğim için sezaryen dogum yaptım. Bir sorun olmadıkça Erhan Bey sezaryene zorlamaz. Kendiniz hangi şekilde istiyorsanız saygı duyar. Keşke daha önce Erhan Bey’le karşılaşmış olsaymışım diyorum.” -Deniz A.

❤❤❤

“5.06.17 tarihinde oğlum Can’ı kucağıma aldım 2. doğumumdu ve doktor arayışına girmiştim. Hemen ilk doğumumu yaptığım doktoruma gittim ama o mucizeler yarattığını sandığım doktorum kesemi göremedi, “haftaya gel olmadı vajinal ultrasonla bakarız” dedi. Tabi strese girdim ve ertesi gün aklımda olan hep Instagramda arkadaşlarımın beğendiği gönderileri sayesinde takip edip araştırmaya başladığım Erhan Karaalp hocama gittim. Erhan hocam kesemi gösterdi ve bonus olarak kalp atışlarını da dinletince bir anda rahatladım… Tabii ki bu yolda, kendimi ve bebeğimi Erhan Hocam’a emanet ettim. İstediğim her saat ulaşabildiğim, her soruma bıkmadan usanmadan, öğrencisine ders veren öğretmen gibi sorularımı cevaplayan, sevgili doktorum Erhan Karaalp Hocam’ı herkese tavsiye ediyorum. Sayesinde sorunsuz ve sıkıntısız bir hamilelik geçirip sağlıkla yavruma kavuştum.” -Emel T.

❤❤❤

“Erhan Bey’i 2 senedir tanıyorum ve hayatta tanıdığım en iyi hekim şüphesiz. Her hastası ile birebir ilgili olduğunu o kadar net biliyorum ki. Bir keresinde, sadece hareket hissetmiyorum diye beni rahatlatana kadar defalarca kez konuştuğumuzu bilirim. Hatta Beylikdüzü’nden kendisi için Göztepe’ye geliyordum. Gelemediğimde de yakın bir hastaneye kadar giderken beni defalarca kez aradığını bilirim. Kendisinden daha ilgili bir hekim hayatımda hiç tanımadım.” -Melike D.

❤❤❤

“Erhan Hocamız, hamileliğimde bizim en büyük şansımızdı. Hatta 2 çocuk annesi olarak ilk hamileliğimde gittiğim doktorum ve bu hamileliğimde benimle ilgilenen canım doktorum Erhan Hocam’ı kıyaslayamıyorum bile. Uzun lafın kısası, ben riskli gruptaydım çünkü ilk çocuğumu 34+5 doğurmuştum ve bu gebeliğimde gebelik şekerim sınırdaydı. Dolayısı ile hep kontrollü bir şekilde ilerledik. Her şeyi geçtim, nedense doğumuma 2 gün kala ağlama krizlerim tuttu. Tabii ki onu da Erhan Hocam’ın ilgisi sayesinde atlatıp, canımı kucağıma sağ salim aldım ve eve geldiğimde bile hocam arayıp nasıl olduğumu sordu. Ailecek çok şaşırdık, iyi ki böyle hekimlerimiz var. 3. kez cocuk düşünürsem, Fizan’da da olsa yine sevgili doktorum Erhan Hocam’a giderim ve tüm herkese gözüm kapalı bir şekilde tavsiye ederim. Kızınız Masal ile size sağlıklı bir ömür diliyorum.” -Kezban D.